Plugins - Health Check &amp - en to nl translation catalogue (266 entries)

en: The Troubleshooting Mode from the Health Check plugin will be available as a standalone plugin in the future, since the primary Health Check features have been available in WordPress since version 5.2.
nl: De probleemoplossing modus van de Health Check plugin zal in de toekomst beschikbaar zijn als een zelfstandige plugin, aangezien de belangrijkste Health Check functies beschikbaar zijn in WordPress sinds versie 5.2.

en: The additional tools for the Health Check plugin will be available as a standalone plugin in the future, since the primary Health Check features have been available in WordPress since version 5.2.
nl: Het extra gereedschap voor de Health Check plugin zal in de toekomst beschikbaar zijn als een aparte plugin, aangezien de belangrijkste Health Check functies beschikbaar zijn in WordPress sinds versie 5.2.

note: translators: %s: The date and time the screenshot was taken.
en: Published on %s
nl: Gepubliceerd op %s

en: Delete screenshot
nl: Verwijder schermafbeelding

en: Copy forum markup
nl: Kopieer forum opmaak

en: View screenshot
nl: Bekijk schermafbeelding

en: You have not taken any screenshots, return here when you have to view them.
nl: Je hebt geen schermafbeeldingen gemaakt, kom hier terug wanneer je ze wilt bekijken.

[ctx: Description of the button label]
en: Take Screenshot
nl: Schermafbeelding maken

note: translators: %s: The label of the "Take screenshot" button.
en: To take a screenshot for sharing with support users, you may click the %s button, found at the top of every page, and they will be stored securely on your site until you wish to share them.
nl: Om een schermafbeelding te maken om te delen met ondersteuningsgebruikers, kun je op de knop %s klikken, die zich bovenaan elke pagina bevindt, en ze worden veilig op je site opgeslagen totdat je ze wilt delen.

en: This is a beta-feature, and some inconsistencies in screenshots is to be expected, please keep that, and the fact that your pages may show sensitive information in mind when sharing screenshots.
nl: Dit is een bèta functie en het is te verwachten dat er enige inconsistenties in schermafbeeldingen zijn, houd daar rekening mee, evenals het feit dat je pagina's mogelijk gevoelige informatie tonen bij het delen van schermafbeeldingen.

en: If you wish to troubleshoot as another user, or as an anonymous site visitor, the <a href="https://wordpress.org/plugins/user-switching/">User Switcher plugin</a> allows for all of this while also being compatible with Troubleshooting Mode.
nl: Als je wil troubleshooten als een andere gebruiker, of als een anonieme bezoeker van de site, maakt de <a href="https://wordpress.org/plugins/user-switching/">User Switcher plugin</a> dit allemaal mogelijk en is het ook compatibel met de troubleshooting modus.

en: Your site is using the virtual <code>robots.txt</code> file which is generated by WordPress.
nl: Je site maakt gebruik van het virtuele <code>robots.txt</code> bestand dat wordt gegenereerd door WordPress.

en: The <code>robots.txt</code> file tells search engines which directories are allowed to be crawled and which not. WordPress generates a virtual file if there is no physical file. If there is a non-virtual file, the content will be displayed here.
nl: Het <code>robots.txt</code> bestand vertelt zoekmachines welke folders ze mogen doorzoeken en welke niet. WordPress genereert een virtueel bestand als er geen fysiek bestand is. Als er een niet-virtueel bestand is, wordt de inhoud hier weergegeven.

en: robots.txt Viewer
nl: robots.txt viewer

en: The e-mail took a while to send; this may indicate that your server is really busy, or that the sending of emails may be experiencing other unexpected issues. If you experience continued issues, consider reaching out to your hosting provider.
nl: De e-mail duurde even om te verzenden; dit kan erop wijzen dat je server erg druk is, of dat het verzenden van e-mails andere onverwachte problemen ondervindt. Als je aanhoudende problemen ervaart, overweeg dan contact op te nemen met je hostingprovider.

en: This is an unknown file
nl: Dit is een onbekend bestand

en: Debug log contents
nl: Inhoud van debug log

note: translators: %s: The URL to the Debugging in WordPress article.
en: You can read more about the <code>WP_DEBUG_LOG</code> constant, and how to enable it, in the <a href="%s">Debugging in WordPress</a> article.
nl: Je kunt meer lezen over de <code>WP_DEBUG_LOG</code> constante en hoe je deze kunt inschakelen in het artikel <a href="%s">Debuggen in WordPress</a>.

en: Because the <code>WP_DEBUG_LOG</code> constant is not set to allow logging of errors and warnings, and there is therefore no more details here.
nl: Omdat de constante <code>WP_DEBUG_LOG</code> niet is ingesteld om het loggen van fouten en waarschuwingen toe te staan, en er daarom hier geen verdere details zijn.

note: translators: %s: The path to the debug log file.
en: The debug log file found at `%s`, could not be read.
nl: Het debug logbestand gevonden op `%s` kon niet worden gelezen.

en: The details below are gathered from your <code>debug.log</code> file, and is displayed because the <code>WP_DEBUG_LOG</code> constant has been set to allow logging of warnings and errors.
nl: De onderstaande gegevens zijn verzameld uit je <code>debug.log</code> bestand en worden weergegeven omdat de constante <code>WP_DEBUG_LOG</code> is ingesteld om het loggen van waarschuwingen en fouten toe te staan.

en: Disable beta features
nl: Bèta functies uitschakelen

en: Enable beta features
nl: Bèta functies inschakelen

en: The plugin may contain beta features, which you as the site owner can enable or disable as you wish.
nl: De plugin kan bèta functies bevatten, die je als eigenaar van de site kunt in- of uitschakelen zoals je wil.

en: Beta features
nl: Bèta functies

en: Take screenshot
nl: Schermafbeelding maken

en: Screenshot
nl: Schermafbeelding

en: Screenshots
nl: Schermafbeeldingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: You were attempting to perform an action that requires a security token, which was either not present in your request, or was considered invalid. Please verify that the following action is intentional, or feel free to cancel the action and nothing will change.
nl: Je probeerde een actie uit te voeren die een beveiliging token vereist, die ofwel niet aanwezig was in je aanvraag, ofwel als ongeldig werd beschouwd. Controleer of de volgende actie opzettelijk is, of voel je vrij om de actie te annuleren en er zal niets veranderen.

en: Troubleshooting Mode - Security check
nl: Probleem oplossing modus - veiligheid controle

note: translators: The theme being activated.
en: You were attempting to <strong>change the active theme</strong> to %s while troubleshooting.
nl: Je probeerde <strong>het actieve thema te veranderen</strong> in %s tijdens het oplossen van problemen.

note: translators: The plugin being affected.
en: You were attempting to <strong>disable</strong> the %s plugin while troubleshooting.
nl: Je probeerde de %s plugin <strong>uit te schakelen</strong> tijdens het oplossen van problemen.

note: translators: The plugin being affected.
en: You were attempting to <strong>enable</strong> the %s plugin while troubleshooting.
nl: Je probeerde de %s plugin <strong>in te schakelen</strong> tijdens het oplossen van problemen.

en: You were attempting to <strong>dismiss all notices</strong>.
nl: Je probeerde <strong>alle berichten te negeren</strong>.

en: You were attempting to <strong>disable Troubleshooting Mode</strong>.
nl: Je probeerde <strong>de probleem oplossing modus uit te schakelen</strong>.

en: Install the latest classic default theme
nl: Installeer het nieuwste klassieke standaard thema

en: Install the latest default theme
nl: Installeer het nieuwste standaard thema

en: Your site is not using <code>.htaccess</code> to handle permalinks. This means that your .htaccess file is not being used to handle requests, and they are most likely handled directly by your web-server software.
nl: Je site gebruikt geen <code> .htaccess</code> om permalinks af te handelen. Dit betekent dat je .htaccess bestand niet wordt gebruikt om aanvragen af te handelen, en dat ze waarschijnlijk direct door je web server software worden afgehandeld.

en: Your site is using <code>.htaccess</code> rules to handle permalinks, but no .htaccess file was found. This means that your .htaccess file is not being used to handle requests.
nl: Je site gebruikt <code> .htaccess</code> regels om permalinks af te handelen, maar er is geen .htaccess bestand gevonden. Dit betekent dat je .htaccess bestand niet wordt gebruikt om aanvragen af te handelen.

en: The <code>.htaccess</code> file tells your server (if supported) how to handle links and file requests. This file usually requires direct server access to view, but if your system supports these files, you can verify its content here.
nl: Het <code> .htaccess</code> bestand vertelt je server (wanneer ondersteund) hoe links en bestand aanvragen behandeld moeten worden. Dit bestand vereist meestal directe toegang tot de server om te bekijken, maar als je systeem deze bestanden ondersteunt, kun je de inhoud ervan hier controleren.

en: .htaccess Viewer
nl: .htaccess viewer

en: The plugin itself still offers you the ability to troubleshoot issues with your installation, and various tools associated with this functionality.
nl: De plugin zelf biedt je nog steeds de mogelijkheid om problemen met je installatie op te lossen, en diverse gereedschappen die bij deze functionaliteit horen.

en: Due to this, some functionality has been removed from the plugin, you can find these features in a more recent version of WordPress it self.
nl: Hierdoor zijn sommige functies uit de plugin verwijderd, je kunt deze functies vinden in een recentere versie van WordPress zelf.

note: translators: %s: The current WordPress version used on this site.
en: You are running an older version of WordPress, version %s. The Site Health features from this plugin were added to version 5.2 of WordPress.
nl: Je gebruikt een oudere versie van WordPress, versie %s. De sitediagnose functies van deze plugin werden toegevoegd aan versie 5.2 van WordPress.

en: WordPress update needed!
nl: WordPress update nodig!

en: The Health Check plugin will attempt to disable cache solutions on your site, but if you are using a custom caching solution, you may need to disable it manually when troubleshooting.
nl: De Health Check plugin zal proberen cache oplossingen op je site uit te schakelen, maar als je een aangepaste caching oplossing gebruikt, kan het zijn dat je deze handmatig moet uitschakelen bij het oplossen van problemen.

en: Switch anyway
nl: Schakel toch over

note: translators: %s: Plugin name.
en: Force-switch to the %s theme, even though the loopback checks failed.
nl: Forceer overschakeling naar het %s thema, ook al faalden de loopback controles.

en: Disable anyway
nl: Toch uitschakelen

note: translators: %s: Plugin name.
en: Force-disable the plugin, %s, even though the loopback checks failed.
nl: Forceer het uitschakelen van de plugin, %s, ook al faalden de loopback controles.

en: Enable anyway
nl: Toch inschakelen

note: translators: %s: Plugin name.
en: Force-enable the plugin, %s, even though the loopback checks failed.
nl: Forceer het inschakelen van de plugin, %s, ook al faalden de loopback controles.

en: The slug, or version, is missing from the request.
nl: De slug, of versie, ontbreekt in het verzoek.

en: PHP Info
nl: PHP info

en: Database collation
nl: Databank collatie

en: Database charset
nl: Database karakterset

en: Table prefix
nl: Tabel voorvoegsel

en: Database username
nl: Database gebruikersnaam

en: Are pretty permalinks supported?
nl: Worden mooie permalinks ondersteund?

en: Max number of files allowed
nl: Max. aantal toegestane bestanden

en: Max effective file size
nl: Max. effectieve bestandsgrootte

en: Max size of an uploaded file
nl: Max. grootte van een geüpload bestand

en: Max size of post data allowed
nl: Max. toegestane grootte van berichtgegevens

en: File uploads
nl: Bestand uploaden

en: File upload settings
nl: Instellingen voor uploaden bestanden

note: translators: %s: wp-content directory name.
en: Drop-ins are single files, found in the %s directory, that replace or enhance WordPress features in ways that are not possible for traditional plugins.
nl: Drop-ins zijn afzonderlijke bestanden, te vinden in de %s folder, die WordPress functies vervangen of verbeteren op manieren die niet mogelijk zijn voor traditionele plugins.

en: Environment type
nl: Omgevingstype

en: Is this site discouraging search engines?
nl: Ontmoedigt deze site zoekmachines?

note: translators: %s: WP_ENVIRONMENT_TYPES
en: The %s constant is no longer supported.
nl: De %s constante wordt niet langer ondersteund.

en: Highest supported PHP
nl: Hoogste ondersteunde PHP

en: Minimum PHP
nl: Minimale PHP

en: Could not be determined
nl: Kon niet worden bepaald

en: Check plugins
nl: Controleer de plugins

en: The compatibility check will need to send requests to the <a href="https://wptide.org">WPTide</a> project to fetch the test results for each of your plugins.
nl: De compatibiliteitscontrole moet verzoeken naar het <a href="https://wptide.org">WPTide</a> project sturen om de testresultaten voor elk van je plugins op te halen.

en: Attempt to identify the compatibility of your plugins before upgrading PHP, note that a compatibility check may not always be accurate, and you may want to contact the plugin author to confirm that things will continue working.
nl: Probeer de compatibiliteit van je plugins te identificeren voordat je PHP opwaardeert, houd er rekening mee dat een compatibiliteitscontrole mogelijk niet altijd nauwkeurig is en dat je wellicht contact wil opnemen met de auteur van de plugin om te bevestigen dat de dingen blijven werken.

en: Plugin compatibility
nl: Compatibiliteit met plugins

en: Inactive Themes
nl: Inactieve thema's

en: Parent Theme
nl: Hoofd thema

en: Timezone
nl: Tijdzone

note: translators: %s: URL to Site Health Status page.
en: This page can show you every detail about the configuration of your WordPress website. For any improvements that could be made, see the <a href="%s">Site Health Status</a> page.
nl: Op deze pagina kan je elk detail zien over de configuratie van je WordPress site. Zie de <a href="%s">Sitediagnosestatus</a> pagina voor eventuele verbeteringen.

note: translators: %d: Amount of hidden themes.
en: Show %d remaining theme | Show %d remaining themes
nl[0]: Toon %d resterende thema
nl[1]: Toon %d resterende thema's

note: translators: %d: Amount of hidden plugins.
en: Show %d remaining plugin | Show %d remaining plugins
nl[0]: Toon %d resterende plugin
nl[1]: Toon %d resterende plugins

en: When bulk-disabling plugins, a site failure occurred. Because of this the change was automatically reverted.
nl: Bij het in bulk uitschakelen van plugins is er een sitefout opgetreden. Hierdoor werd de wijziging automatisch teruggedraaid.

en: When bulk-enabling plugins, a site failure occurred. Because of this the change was automatically reverted.
nl: Bij het in bulk inschakelen van plugins deed jezelf een sitefout voor. Hierdoor werd de wijziging automatisch teruggedraaid.

en: When enabling troubleshooting on the selected plugins, a site failure occurred. Because of this the selected plugins were kept disabled while troubleshooting mode started.
nl: Bij het inschakelen van probleemoplossing voor de geselecteerde plugins is een site fout opgetreden. Hierdoor bleven de geselecteerde plugins uitgeschakeld terwijl de probleemoplossing modus werd gestart.

en: Extended PHP Information
nl: Uitgebreide PHP-informatie

en: The Site Health check requires JavaScript.
nl: De sitediagnosecontrole vereist JavaScript.

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Site Health
nl: Sitediagnose

en: View extended PHP information
nl: Bekijk uitgebreide PHP-informatie

en: Copied!
nl: Gekopieerd!

en: Copy site info to clipboard
nl: Kopieer sitegegevens naar het klembord

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
nl: Als je een handige lijst met alle informatie op deze pagina wil exporteren, kan je de onderstaande knop gebruiken om deze naar het klembord te kopiëren. Je kan het dan in een tekstbestand plakken en het op je apparaat opslaan, of het in een e-mailuitwisseling plakken met bijvoorbeeld een ondersteuningstechnicus of een ontwikkelaar van thema's/plugins.

en: Site Health Info
nl: Sitediagnose info

en: Troubleshooting mode
nl: Modus voor probleemoplossing

en: Theme directory location
nl: Locatie van themamap

en: Theme features
nl: Thema eigenschappen

en: None
nl: Geen

en: Is SUHOSIN installed?
nl: Is SUHOSIN geïnstalleerd?

en: PHP version
nl: PHP versie

en: ImageMagick version string
nl: String voor ImageMagick versie

en: ImageMagick version number
nl: ImageMagick versienummer

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
nl: Laat zien of WordPress in staat is om naar de mappen te schrijven waartoe het toegang nodig heeft.

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
nl: Deze instellingen veranderen waar en hoe delen van WordPress worden geladen.

en: Directories and Sizes
nl: Mappen en groottes

[ctx: comment status]
en: Closed
nl: Gesloten

en: No permalink structure set
nl: Geen permalink structuur ingesteld

en: User Language
nl: Gebruikerstaal

en: Site Language
nl: Site taal

en: Error
nl: Fout

en: Once weekly
nl: Een keer per week

[ctx: Page title]
en: Site Health
nl: Sitediagnose

[ctx: Menu Title]
note: translators: %s: Critical issue counter, if any.
en: Site Health %s
nl: Sitediagnose %s

[ctx: Issue counter label for the admin menu]
en: Critical issues
nl: Kritieke problemen

note: translators: %d: The HTTP response code returned.
en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
nl: De loopback aanvraag heeft een onverwachte http-statuscode %d geretourneerd, het was niet mogelijk om te bepalen of dit verhindert dat functies werken zoals verwacht.

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
nl: De loopback aanvraag naar je site is mislukt, dit betekent dat functies die erop vertrouwen, momenteel niet werken zoals verwacht.

note: translators: %d: The amount of notices that are visible.
en: Notices (%d)
nl: Kennisgevingen (%d)

note: translators: %d: The amount of available themes.
en: Available themes (%d)
nl: Beschikbare thema's (%d)

note: translators: %d: The amount of available plugins.
en: Available plugins (%d)
nl: Beschikbare plugins (%d)

en: enabled
nl: ingeschakeld

note: translators: %s: The running status of Troubleshooting Mode.
en: Troubleshooting Mode - %s
nl: Probleemoplossing modus - %s

[ctx: Prefix for inactive themes in troubleshooting mode]
en: Switch to
nl: Wissel naar

[ctx: Prefix for the active theme in troubleshooting mode]
en: Active:
nl: Actief:

en: You do not have access to this file.
nl: Je hebt geen toegang tot dit bestand.

en: (Does not support 64bit values)
nl: (Ondersteunt geen 64bit-waarden)

en: Unable to determine what web server software is used
nl: Kan niet bepalen welke webserversoftware wordt gebruikt

note: translators: %s: The custom message that may be included with the email.
en: Additional message from admin: %s
nl: Extra bericht van beheer: %s

note: translators: %1$s: website name. %2$s: website url. %3$s: The date the message was sent. %4$s: The time the message was sent.
en: Hi! This test message was sent by the Health Check plugin from %1$s (%2$s) on %3$s at %4$s. Since you’re reading this, it obviously works.
nl: Hoi! Dit testbericht is verzonden door de Health Check-plugin van %1$s (%2$s) op %3$s om %4$s. Sinds je dit leest, werkt het duidelijk.

en: You have successfully enabled Troubleshooting Mode, all plugins will appear inactive until you disable Troubleshooting Mode, or log out and back in again.
nl: Je hebt probleemoplossing mode succesvol geactiveerd, alle plugins zullen als inactief verschijnen totdat je de probleemoplossing mode uitschakelt, of wanneer je uit- en weer inlogt.

note: translators: %s: The active theme name.
en: Active theme: %s
nl: Actief thema: %s

en: Waiting...
nl: Wachten...

en: Switch to this theme
nl: Wissel naar dit thema

note: translators: %s: Theme name.
en: Switch the active theme to %s
nl: Wissel het actieve thema naar %s

en: Enable
nl: Inschakelen

note: translators: %s: Plugin name.
en: Enable the plugin, %s, while troubleshooting.
nl: Schakel de plugin in, %s, terwijl je problemen aan het oplossen bent.

en: Disable
nl: Uitschakelen

note: translators: %s: Plugin name.
en: Disable the plugin, %s, while troubleshooting.
nl: Schakel de plugin uit, %s, terwijl je problemen aan het oplossen bent.

en: Dismiss notices
nl: Negeer berichten

en: Plugin actions, such as activating and deactivating, are not available while in Troubleshooting Mode.
nl: Plugin acties, zoals activeren en deactiveren, zijn niet beschikbaar in probleemoplossing mode.

en: There are no notices to show.
nl: Er zijn berichten om te tonen.

en: Here you can enable individual plugins or themes, helping you to find out what might be causing strange behaviors on your site. Do note that <strong>any changes you make to settings will be kept</strong> when you disable Troubleshooting Mode.
nl: Hier kan je afzonderlijke plugins of thema's inschakelen, zodat je kan achterhalen wat mogelijk vreemd gedrag op je site veroorzaakt. Houd er rekening mee dat <strong>alle wijzigingen die je aanbrengt in de instellingen behouden</strong> wanneer je de probleemoplossing modus uitschakelt.

en: Your site is currently in Troubleshooting Mode. This has <strong>no effect on your site visitors</strong>, they will continue to view your site as usual, but for you it will look as if you had just installed WordPress for the first time.
nl: Je site is op dit moment in probleemoplossing mode. Dit heeft <strong>geen effect voor je site bezoekers</strong>, zij zullen je site bekijken zoals gebruikelijk, maar voor jou ziet het eruit alsof WordPress net voor het eerst is geïnstalleerd.

note: Translators: %1$s: The theme slug that was switched to.. %2$s: The force-enable link markup.
en: When switching the active theme to %1$s, a site failure occurred. Because of this we reverted the theme to the one you used previously. %2$s
nl: Bij het omschakelen van het actieve thema naar %1$s is er een sitefout opgetreden. Daarom hebben we het thema teruggezet op het thema dat je eerder gebruikte. %2$s

note: Translators: %1$s: The plugin slug that was disabled. %2$s: The force-disable link markup.
en: When disabling the plugin, %1$s, a site failure occurred. Because of this the change was automatically reverted. %2$s
nl: Bij het uitschakelen van de plugin, %1$s, deed zich een sitefout voor. Hierdoor werd de wijziging automatisch teruggedraaid. %2$s

note: Translators: %1$s: The link-button markup to force enable the plugin. %2$s: The force-enable link markup.
en: When enabling the plugin, %1$s, a site failure occurred. Because of this the change was automatically reverted. %2$s
nl: Bij het inschakelen van de plugin, %1$s, deed zich een sitefout voor. Hierdoor werd de wijziging automatisch teruggedraaid. %2$s

en: We could not remove the old must-use plugin.
nl: We konden de oude must-use plugin niet verwijderen.

en: Send test mail
nl: Verstuur test e-mail

en: Additional message
nl: Extra bericht

note: translators: %s: website url.
en: Health Check – Test Message from %s
nl: Health Check – Testbericht van %s

en: One possible reason for this may be that your installation contains translated versions. An easy way to clear this is to reinstall WordPress. Don't worry. This will only affect WordPress' own files, not your themes, plugins or uploaded media.
nl: Een mogelijke reden hiervoor kan zijn dat je installatie vertaalde versies bevat. Een eenvoudige manier om dit op te lossen is WordPress opnieuw te installeren. Maak je geen zorgen. Dit heeft alleen invloed op de eigen bestanden van WordPress, niet op je thema's, plugins of geüploade media.

note: translators: %s: .htaccess
en: Your %s file contains only core WordPress features.
nl: Je %s bestand bevat alleen core WordPress functies.

note: translators: %s: .htaccess
en: Custom rules have been added to your %s file.
nl: Aangepaste regels die zijn toegevoegd aan je %s bestand.

en: .htaccess rules
nl: .htaccess regels

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

note: translators: %s: Latest WordPress version number. translators: %s: Latest plugin version number. translators: %s: Latest theme version number.
en: (Latest version: %s)
nl: ( Nieuwste versie: %s )

note: translators: Prefix for the active theme in a listing.
en: Active:
nl: Actief:

en: Themes
nl: Thema's

en: Modified
nl: Aangepast

en: Original
nl: Origineel

en: Email
nl: E-mail

en: The Mail Check will invoke the <code>wp_mail()</code> function and check if it succeeds. We will use the E-mail address you have set up, but you can change it below if you like.
nl: De e-mail controle roept de <code>wp_mail()</code> functie aan en controleert of deze slaagt. We gebruiken het e-mailadres dat je ingesteld hebt, maar je kan het hieronder wijzigen als je wilt.

en: Mail Check
nl: E-mail controle

en: Check the Files Integrity
nl: Controleert de integriteit van de bestanden

en: The File Integrity checks all the core files with the <code>checksums</code> provided by the WordPress API to see if they are intact. If there are changes you will be able to make a Diff between the files hosted on WordPress.org and your installation to see what has been changed.
nl: De bestandsintegriteit controleert alle corebestanden met de <code>checksums</code> van de WordPress API om te zien of ze intact zijn. Als er wijzigingen zijn, kan je een verschil maken tussen de bestanden die op WordPress.org worden gehost en je installatie om te zien wat er is gewijzigd.

en: File integrity
nl: Bestand integriteit

en: cURL version
nl: cURL versie

en: It seems there was a problem sending the e-mail.
nl: Het lijkt er op dat er een probleem was bij het verzenden van de e-mail.

en: We have just sent an e-mail using <code>wp_mail()</code> and it seems to work. Please check your inbox and spam folder to see if you received it.
nl: We hebben net een e-mail verzonden met <code>wp_mail()</code> en het lijkt te werken. Controleer je inbox en spam map om te kijken of je het ontvangen hebt.

en: Result from testing without any plugins active and a default theme
nl: Resultaat van testen zonder actieve plugins en een standaardthema

en: Reason
nl: Reden

en: File
nl: Bestand

en: It appears as if some files may have been modified.
nl: Het lijkt er op dat sommige bestanden gewijzigd zijn.

en: All files passed the check. Everything seems to be ok!
nl: Alle bestanden hebben de controle doorstaan. Alles lijkt in orde!

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: (View Diff)
nl: (Bekijk verschil)

en: Content changed
nl: Inhoud gewijzigd

en: Tools
nl: Gereedschappen

en: Disable Troubleshooting Mode
nl: Probleemoplossing mode uitschakelen

en: You don't have any of the default themes installed. A default theme helps you determine if your current theme is causing conflicts.
nl: Je hebt geen van de standaard thema's geïnstalleerd. Een standaard thema helpt je om er achter te komen of je huidige thema conflicten veroorzaakt.

note: Translators: %s: Plugin slug.
en: Enable %s
nl: %s inschakelen

note: Translators: %s: Plugin slug.
en: Disable %s
nl: %s uitschakelen

en: Manage active plugins
nl: Beheer actieve plugins

en: Enable while troubleshooting
nl: Inschakelen tijdens het oplossen van problemen

en: Disable while troubleshooting
nl: Uitschakelen tijdens het oplossen van problemen

en: A Troubleshooting Mode menu is added to your admin bar, which will allow you to enable plugins individually, switch back to your current theme, and disable Troubleshooting Mode.
nl: Er wordt een menu voor het oplossen van problemen toegevoegd aan je beheer balk, waarmee je plugins afzonderlijk kan inschakelen, kan terugkeren naar je huidige thema en de probleemoplossing mode kan uitschakelen.

en: By enabling the Troubleshooting Mode, all plugins will appear inactive and your site will switch to the default theme only for you. All other users will see your site as usual.
nl: Door de probleemoplossing modus in te schakelen, verschijnen alle plugins inactief en schakelt je site alleen voor je over naar het standaardthema. Alle andere gebruikers zien je site zoals gewoonlijk.

en: When troubleshooting issues on your site, you are likely to be told to disable all plugins and switch to the default theme.
nl: Bij het oplossen van problemen op je site wordt je waarschijnlijk verteld om alle plugins uit te schakelen en over te schakelen naar het standaardthema.

note: translators: %1$d: The HTTP response code. %2$s: The error message returned.
en: Error encountered: (%1$d) %2$s
nl: Fout opgetreden: (%1$d) %2$s

en: Database name
nl: Databasenaam

en: Max input time
nl: Max. ingave tijd

en: Ghostscript version
nl: Ghostscript versie

en: Unable to determine if Ghostscript is installed
nl: Kan niet bepalen of Ghostscript is geïnstalleerd

en: GD version
nl: GD versie

en: Active editor
nl: Actieve editor

en: Media Handling
nl: Mediaverwerking

en: Troubleshoot
nl: Probleemoplossen

en: Return to the Dashboard
nl: Terug naar het dashboard

en: We were unable to replace the plugin file required to enable the Troubleshooting Mode.
nl: We konden het plugin bestand niet vervangen dat nodig is om de probleemoplossing modus in te schakelen.

en: Enable Troubleshooting Mode
nl: Probleemoplossing mode inschakelen

en: Troubleshooting Mode
nl: Probleemoplossing mode

en: Please note, that due to how Must Use plugins work, any such plugin will not be disabled for the troubleshooting session.
nl: Houd er rekening mee dat vanwege de manier waarop plugins moeten worden gebruikt, dergelijke plugins niet worden uitgeschakeld voor de sessie voor probleemoplossing.

en: Understandably, you do not wish to do so as it may affect your site visitors, leaving them with lost functionality.
nl: Het is begrijpelijk dat je dit niet wil doen, omdat dit de bezoekers van je site kan beïnvloeden, waardoor ze verloren gaan met functionaliteit.

en: We were unable to copy the plugin file required to enable the Troubleshooting Mode.
nl: We kunnen het plugin bestand niet kopiëren dat nodig is om de probleemoplossing modus in te schakelen.

en: We were unable to create the mu-plugins directory.
nl: We kunnen de folder mu-plugins niet maken.

en: Troubleshooting
nl: Probleemoplossing

en: The loopback request to your site completed successfully.
nl: De loopback aanvraag naar je site is succesvol afgerond.

note: translators: %s: Plugin version number. translators: %s: Theme version number.
en: Version %s
nl: Versie %s

note: translators: %s: Plugin author name. translators: %s: Theme author name.
en: By %s
nl: Door %s

en: No version or author information is available.
nl: Er is geen versie- of auteursinformatie beschikbaar.

en: (Supports 64bit values)
nl: (Ondersteunt 64 bit waarden)

note: Description of the plugin
en: Checks the health of your WordPress install.
nl: Controleert de gezondheid van je WordPress installatie.

note: Plugin URI of the plugin Author URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/health-check/
nl: https://nl.wordpress.org/plugins/health-check/

en: Some scenarios require you to look up more detailed server configurations than what is normally required. The PHP Info page allows you to view all available configuration options for your PHP setup. Please be advised that WordPress does not guarantee that any information shown on that page may not be considered sensitive.
nl: Voor sommige scenario's moet je meer gedetailleerde serverconfiguraties opzoeken dan normaal vereist is. Op de PHP info pagina kun je alle beschikbare configuratieopties voor je PHP configuratie bekijken. Houd er rekening mee dat WordPress niet garandeert dat de informatie op deze pagina niet als gevoelig wordt beschouwd.

en: The phpinfo() function has been disabled by your host. Please contact the host if you need more information about your setup.
nl: De phpinfo() functie is uitgeschakeld door je host. Neem contact op met de host als je meer informatie nodig hebt over je setup.

en: Parent theme
nl: Hoofdthema

en: Author website
nl: Auteur site

en: Author
nl: Auteur

en: Name
nl: Naam

note: translators: 1: Plugin version number. 2: Plugin author name. translators: 1: Theme version number. 2: Theme author name.
en: Version %1$s by %2$s
nl: Versie %1$s door %2$s

en: Client version
nl: Client versie

en: Server version
nl: Server versie

en: Extension
nl: Extensie

en: Is the Imagick library available?
nl: Is de Imagick bibliotheek beschikbaar?

en: PHP memory limit
nl: PHP geheugenlimiet

en: PHP time limit
nl: PHP tijdslimiet

en: PHP max input variables
nl: PHP max invoervariabelen

note: translators: %s: ini_get()
en: Unable to determine some settings, as the %s function has been disabled.
nl: Onmogelijk om sommige instellingen vast te stellen, omdat de %s functie is uitgeschakeld.

en: Server settings
nl: Server instellingen

en: Unable to determine PHP SAPI
nl: Kon PHP SAPI niet herkennen

en: Unable to determine PHP version
nl: Kon PHP versie niet herkennen

en: Unable to determine server architecture
nl: Kon server architectuur niet herkennen

en: Server architecture
nl: Server architectuur

note: translators: 1: The IP address WordPress.org resolves to. 2: The error returned by the lookup.
en: Unable to reach WordPress.org at %1$s: %2$s
nl: Kon WordPress.org niet bereiken op %1$s: %2$s

en: WordPress.org is reachable
nl: WordPress.org is bereikbaar

en: Communication with WordPress.org
nl: Communicatie met WordPress.org

en: Network count
nl: Aantal netwerken

en: Site count
nl: Aantal sites

en: User count
nl: Aantal gebruikers

en: The must use plugins directory
nl: De must use plugin folder

en: The themes directory
nl: De thema folder

en: The plugins directory
nl: De plugins folder

en: The uploads directory
nl: De uploads folder

en: The wp-content directory
nl: De wp-content folder

en: Not writable
nl: Niet schrijfbaar

en: Writable
nl: Schrijfbaar

en: The main WordPress directory
nl: De hoofdfolder van WordPress

en: Filesystem Permissions
nl: Rechten van het bestandssysteem

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Undefined
nl: Ongedefinieerd

en: WordPress Constants
nl: WordPress constanten

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host&#8217;s assistance.
nl: De onderstaande opties hebben betrekking op je serverconfiguratie. Als er wijzigingen nodig zijn, hebt je mogelijk de hulp van je webhost nodig.

en: Inactive Plugins
nl: Inactieve plugins

en: Active Plugins
nl: Actieve plugins

en: Must Use Plugins
nl: Must Use plugins

en: Active Theme
nl: Actief thema

en: Is this a multisite?
nl: Is dit een multisite?

en: Default comment status
nl: Standaard reactiestatus

en: Can anyone register on this site?
nl: Kan iedereen op deze site registreren?

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Is this site using HTTPS?
nl: Gebruikt deze site HTTPS?

en: Permalink structure
nl: Permalink structuur

en: Version
nl: Versie
